Úvod » Výsledky » Sezóna 2017/2018

Finále

publikované 23.03.2018 (aktualizované 27.03.2018)

Finále 2017/2018

Mužstvo Pink Panther sa stalo víťazom AHL 2017/2018!

Warriors - Pink Panther  2:8, konečný stav série 0:2

Zostava Warriors: Okenka - Ocet, Džubina, Erdeliy, Wolf - Kucharík, Jamrich, Končír, Nosáľ, Bartovic

Bodovanie Warriors: Kucharík 2+0, Jamrich 0+1, Nosáľ 0+1

Zostava Pink Panther: Buchel, Nesteš - Paluš, Macho, Radošinksý, Vavrinec - Vatrt R., Valo, Heriban, Stanko, Orviský, Hrutka

Bodovanie Pink Panther: Vatrt R. 1+1, Vavrinec 1+0, Stanko 1+4, Orviský 1+0, Heriban 3+0, Hrutka 1+1, Radošinský 0+1, Macho 0+1

Vylúčení: 5:2

Opäť bez prehry! Tak ako aj minuloročné play off rovnako tento rok vo vyraďovacej fáze mužstvo Pink Panther ani raz nezakoplo. "Panteri" v piešťanskom finálovom derby zdolali mužstvo Warriors 2:0 na zápasy a obhájili pohár majstra AHL.

Držitelia zlatých medailí: Buchel Martin, Bláha Jaroslav, Čechvala Juraj, Heriban Martin, Hrutka Denis, Lednický Tomáš, Macháč Matej, Macho Jozef, Matečný Ľuboš, Nesteš Adrián, Orviský Matej, Paluš Pavol, Radošinský Miloš, Stanko Michal, Valo Matej, Vatrt Patrik, Vatrt Richard, Vavrinec Patrik.

Mužstvo Warriors ako štvornásobný šampión tejto súťaže hralo svoje historicky piate finále, tentokrát v ňom však neuspelo. Svoju bohatú zbierku tak rozšíri aj o strieborné medaile.

Držitelia strieborných medailí: Bartovic Marek, Buranovský Juraj, Džubina Martin, Erdeliy Igor, Glevaňák Dušan, Hulman Peter, Chnápko Martin, Jamrich Tomáš, Janček Ivan, Jurica Marián, Končír Oliver, Konečný Lukáš, Kucharík Daniel, Matys Stanislav, Nosáľ Michal, Ocet František, Okenka Dávid, Ráth Mário, Sedlák Ondrej, Uváčik Milan, Wolf Bořivoj.

O 3. miesto

Márna Snaha - Wild Flock  4:2

Zostava Márna Snaha: Mrekaj - Miklo, Pavlovič, Blaško - Radošinský, Haring, Bielik, Gono, Šimovec.

Bodovanie Márna Snaha: Radošinský 0+1, Haring 2+1, Bielik 2+1

Zostava Wild Flock: Bábský - Slávik, Jurenka, Bernát, Adamať - Orviský, Barbušin, Kolárik, Plesník, Bartoš, Beňovič

Bodovanie Wild Flock: Slávik 1+0, Orviský 1+0, Barbušin 0+1

Vylúčení: 6:4

Repríza finálovej série 1. ročníka medzi Márnou Snahou a Wild Flock sa nekonala. Avšak porazení semifinalisti sa stretli v súboji o bronz na jeden víťazný zápas, kde Márna Snaha zdolala mužstvo Wild Flock 4:2 a pridala tak do svojej zbierky prvý bronz.

Mužstvo Wild Flock po sľubných výkonoch najmä vo vyrovnanej semifinálovej sérií so šampiónom,  končí napokon bez medailí.

Držitelia bronzových medailí: Bielik Michal, Blaško Juraj, Gono Zdeno, Haring Martin, Holenda Dušan, Kallo Ján, Kaššák Marián, Miklo Matúš, Mrekaj Mikuláš, Pavlovič Branislav, Radošinský Patrik, Skovajsa Martin, Šimovec Jaroslav, Tangelmajer Patrik, Talčík Denis, Olaš Erik.

Konečné umiestnenie mužstiev:

1. PINK PANTHER

2. WARRIORS

3. MÁRNA SNAHA

4. WILD FLOCK

5. BUONGIORNO TRNAVA

6. HC LEV STRÁNÍ

7. HTCA

8. ARIZONA STARÁ TURÁ

Individuálne ocenenia:

Najproduktívnejší hráč: Michal Stanko (Pink Panther)

Najlepší obranca: Jozef Macho (Pink Panther)

Trofej pre brankára: Marek Chudík (HTCA)

Najužitočnejší hráč: Ivan Barbušin (Wild Flock)

Prispievať do diskusie môžu len prihlásení užívatelia.

V diskusii nie je zatiaľ žiadny príspevok

Kategória: hokej - ľadový

Návštev: 154350